ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL, ANTALYA`DA ADLİYE PERSONELLERİ HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMINA KATILDI A+ A-
30.09.2017

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Antalya'da zabıt katipleri ve yazı işleri müdürlerinin katıldığı hizmet içi eğitim programının son dersine katıldı.

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı (ATGV) Antalya Eğitim ve Sosyal Tesisi'nde  Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı'nın organizasyonu ile Türkiye genelinde eğitime tabi olan Cumhuriyet Savcılığı zabıt katipleri ve mahkemeler yazı işleri müdürleri ile zabıt katipleriyle bir araya Bakan Gül, katılımcı personele adli sistemin doğru ve hızlı işleyişinin önemini anlattı. Bakan Gül, "Adaletin hızlı ve doğru tecelli etmesinde zabıt katiplerimiz, müdürlerimiz ve diğer yardımcı personellerin önemi çok büyük. Tüm personelimizin adli sisteme katkısı tartışılamaz derecede önem arz etmektedir. Özverili çalışmalarınız ve çabalarınız için sizlerin şahsında bütün adliye çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunarım." diye konuştu.

Personelin sıkıntıları da dinleyen Bakan Gül, katılımcılara program sonrası sertifikalarını dağıttı. Bakan Gül'ün sürpriz dersini dinlemekten mutluluk duyan katılımcı zabıt katibi ve müdürler eğitim sonrası toplu fotoğraf çektirdi.

    

Sosyal Hesabında Paylaş
T.C. Adalet Bakanlığı Basın Müşavirliği Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal←